Top President już 29 listopada 2018!

 

W czwartek 29 listopada br. Instytut Biznesu organizuje gale, podczas której będzie można poznać wyróżniających się i posiadających uznanie wśród kadry zarządzącej szefów. Zostaną oni uhonorowani nagrodą Top President. Wydarzeniu towarzyszyć będzie interesująca i inspirująca debata o zagadnieniach związanych z zarządzaniem, trudach w drodze do sukcesu. Będzie to też szansa na osobiste poznanie najlepszych menedżerów wyróżnionych tytułem Top President

Laureaci nagrody Top President są wybierani w oparciu o sondaż.

Pytanie o wskazanie najlepszych prezesów jest rozsyłane do ponad 100 menedżerów na przełomie października i listopada 2018 . W zapytaniu Instytut Biznesu poprosimy o wskazanie osób zajmujących najwyższe stanowiska w organizacjach, które mają wpływ na rozwój samego przedsiębiorstwa, branży, wytyczają nowe kierunki, kreują trendy, mają wpływ na jakość, przede wszystkim zaś tych menedżerów, którzy, zdaniem ankietowanych, zasługują na miano najlepszych. Na podstawie przesłanych odpowiedzi, bedą wybrani najczęściej wskazywani menedżerowie.

Osoby wyróżnione tytułem Top President nie są rankingowane i nie sa klasyfikowanie według kategorii. Reprezentują różne branże.

(…)

Agencja Informacyjna

 

Informacja za: Agencja Informacyjna