pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Nie żyje Stanisław Mickiewicz członek Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu

Nagłe zmarł w Warszawie Stan Mickiewicz – wybitny finansista, międzynarodowy ekspert rynku ubezpieczeniowego, członek Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Stanisław Paweł Mickiewicz – ekspert do spraw ubezpieczeń. Ukończył studia na Wydziale Języków i Kultur Współczesnych na University of Nottingham w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii. Pracę w sektorze ubezpieczeniowym rozpoczął w roku 2010 jako broker w Lloyd’s of London. Przez wiele lat rozwijał i prowadził działalność ubezpieczeniową w Rzeczpospolitej Polskiej, Republice Francuskiej, Republice Włoskiej, Królestwie Hiszpanii, Meksykańskich Stanach Zjednoczonych, Federacyjnej Republice Brazylii i Republice Libańskiej na rynku Lloyd’sa.

Stanisław Paweł Mickiewicz był członkiem Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. Specjalizował się w ubezpieczeniach majątkowych i odpowiedzialności cywilnej oraz bardziej niszowych produktach ubezpieczeniowych takich jak ubezpieczenia dzieł sztuki. Pracował też jako analityk ekonomiczny specjalizujący się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Oxford Analytica. Stan Mickiewicz w dowód swoich zasług i kompetencji został wyróżniony Medalem Instytutu Biznesu.

 „Nagłe odejście Stana Mickiewicza to niedowierzanie. Przed nim było jeszcze całe życie zawodowe i prywatne.” – Wspomina Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. – „Stan Mickiewicz odgrywał w Instytucie Biznesu ważną role międzynarodowego eksperta do Spraw ubezpieczeń. Jego wiedza w tym zakresie była wyjątkowa. Stan Mickiewicz wyróżniał się z trzech powodów. Był bardzo skromny, ogromnie życzliwy dla ludzi i posiadał wysokie kompetencje. Jego śmierć to wielka strata.” – Uważa Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Instytut Biznesu, /DEC/ 1.05.2023