pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Pandemia nie pozbawiła biznesu etyki

 

Od kilku miesięcy światowa pandemia koronawirusa blokuje wiele dziedzin życia społecznego i gospodarczego, w szczególności biznes. Sytuacje takie jak obecna, są dla wielkich firm doskonałym sprawdzianem w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu. Wiele polskich firm i instytucji zdało ten sprawdzian doskonale. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej opublikowało w lipcu raport, który zawiera działania z zakresu CSR w dobie pandemii koronawirusa podjęte przez polskie firmy.

Wszelkie koncepcje dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu zwracają coraz większą uwagę. Pojawia się coraz więcej prób publicznego wyróżnienia firm i instytucji szczególnie zasłużonych w dziedzinie CSR. Jedną z takich inicjatyw jest ukazujący się od 2009 roku Raport CSR, który wyłania najbardziej wyróżniające się firmy i instytucje. Laureatami aktualnej edycji są apteki Gemini Polska i Związek Pracodawców Klastry Polskie.

Więcej na ten temat pod linkiem:

Biznes bardziej odpowiedzialny

Instytut Biznesu / 31.07.2020