pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Warsaw Enterprise Institute krytykuje raport Komisji Europejskiej

 

30 września 20201 roku Komisja Europejska opublikowała nieprzychylny Polsce raport, w którym przedstawiła krytyczną ocenę praworządności. Postawione tam zarzuty, w przypadku powiązania praworządności z rozdziałem środków unijnych, mogą spowodować uruchomienie sankcji przeciwko Polsce. Taką możliwość dopuszczono podczas szczytu Rady Europejskiej w lipcu 2020 roku. Teraz pojawiła się również propozycja narzędzia, które w razie odcięcia danego kraju od środków unijnych pozwoli przekazać pieniądze bezpośrednio obywatelom danego państwa.

Warsaw Enterprise Institute, w odpowiedzi na zarzuty, opublikowało stanowisko, w którym podważa rzetelność raportu Komisji Europejskiej. Według WEI raport Komisji Europejskiej jest mieszanką zastrzeżeń słusznych i tych wydumanych i może jedynie nasilić niezdrową atmosferę wokół kwestii, które istotne są zarówno dla Polski, jak i całej Unii Europejskiej. Według Warsaw Enterprise Institute. Zarzuty przedstawione w raporcie Komisji Europejskiej nie są również na tyle poważne, by prowadzi do nałożenia sankcji. Więcej na ten temat w depeszy Agencji Informacyjnej pod linkiem:

Warsaw Enterprise Institute o raporcie Komisji Europejskiej