pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

XXVI Welconomy Forum in Toruń przed nami

 

Jedna z najważniejszych konferencji biznesowych „Welconomy Forum in Toruń” przygotowuje się do drugiego ćwierćwiecza. Długa tradycji wydarzenia, to najlepszy dowód na to, że jest to pożyteczne przedsięwzięcie.  Partnerem Welconomy Forum in Torun jest Instytut Biznesu w Warszawie.

Welconomy Forum in Toruń to konferencja społeczno-gospodarcza, która już na trwałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, stając się jednocześnie marką województwa kujawsko-pomorskiego. Przedsięwzięcie stwarza okazję uczestnictwa w interesujących i merytorycznych dyskusjach oraz nawiązywania partnerskich kontaktów biznesowych.

XXVI Welconomy Forum in Toruń zapowiedziano na 18-19 marca 2019 roku.

Celem Welconomy Forum in Toruń jest łączenie różnych środowisk politycznych, biznesowych i naukowych, aby podczas wspólnych obrad znajdować nowe rozwiązania dla polskiej gospodarki.

Debaty mają charakter społeczno-gospodarczy. Różnorodność podejmowanych tematów sprawia, że każdy uczestnik może znaleźć interesujące dla siebie zagadnienia.

Prelegenci występujący podczas Welconomy Forum in Toruń reprezentują mnogość branż i poglądów, dzięki czemu bieżące tematy polityczno-gospodarcze analizowane są z wielu perspektyw, dając pełen obraz zjawiska. Gośćmi konferencji są eksperci, politycy, przedstawiciele biznesu i nauki.

Bogate, ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie organizatorów jest gwarancją dobrej współpracy. Dowodem są trwałe wieloletnie relacje z partnerami polskimi i zagranicznymi. Wokół wydarzenia tworzy się społeczność osób, które chętnie wracają każdego roku do Torunia. Pomimo skali na jaką realizowane jest Welconomy, konferencja może poszczycić się kameralną atmosferą. Organizatorzy zapewniają doskonałą przestrzeń do dwustronnych rozmów i promocji przedsiębiorstw i organizacji.

Świadectwem, potwierdzającym rangę Welconomy Forum in Toruń jest udział poważnych uczestników i wybitnych osobistości, którzy wielokrotnie odwiedzają konferencję oraz zwrócenie uwagi na Welconomy największych krajowych mediów.

 

Organizatorem Welconomy Forum in Torun jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.  Partnerem Welconomy Forum in Torun jest Instytut Biznesu w Warszawie.

Agencja Informacyjna

 

Informacja za: Agencja Informacyjna