pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Ambasadorzy Gospodarki 2018

 

Instytut Biznesu przyznał nagrody Ambasadorów Gospodarki 2018. Uroczystość odbyła się odbyła się w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Galę poprzedziła merytoryczna debata „Rozwiązania sprzyjające rozwojowi firmy, branży, regionu”, którą poprowadził Tomasz Sańpruch – Redaktor Naczelny Capital24.tv . W dyskusji udział wzięli: Rafał Hiszpański – Prezes D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, Stanisław Atanasow – Prezes Eurofactor Polska, Michał Jaworski – Przewodniczący Rady Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz Jacek Janiszewski – szef konferencji ekonomicznej Welconomy Forum in Torun.

 

Instytut Biznesu to organizacja stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Od lat zajmuje się on analizowaniem kondycji gospodarki i jej trendów. Przedstawiciele organizacji uczestniczą w wielu ważnych inicjatywach, których celem jest wspieranie przedsiębiorczości.

W tym roku Instytut Biznesu postanowił wręczyć nagrody Ambasadorów Gospodarki 2018.

Jest to początek inicjatywy, która ma na celu zwrócenie uwagi środowisk przedsiębiorców na różne aspekty biznesu i na podmioty, które mają znaczenie dla rynku, dla jego promocji w kraju i za granicą. Polscy szefowie potrafią tworzyć, budować, udoskonalać i zarządzać. Odnoszą w tych obszarach znaczące sukcesy, tym bardziej budzące szacunek, że ma to miejsce w coraz bardziej konkurencyjnych warunkach. Dziś o powodzeniu, w znaczącej mierze, decyduje kształcenie, innowacje, prace naukowców oraz przedsiębiorczość. W dowód uznania osiągnięć, w tym zakresie, Instytut Biznesu postanowił przyznawać tytułu Ambasadorów.

Nagrody Ambasadora Gospodarki 2018 otrzymali:

 

Eurofactor Polska

 

Stanisław Atanasow odbiera nagrodę Ambasador Gospodarki 2018 dla Eurofactor Polska
Stanisław Atanasow odbiera nagrodę Ambasador Gospodarki 2018 dla Eurofactor Polska

Eurofactor Polska – spółka oferuje usługi faktoringowe dla przedsiębiorstw zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych korporacji. Działa w całej Polsce, a biura znajdują się w: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Dzięki oferowanym usługom, klienci mogą liczyć na zdecydowane poprawienie płynności finansowej oraz eliminowanie zatorów płatniczych, zwiększenie dywersyfikacji źródeł finansowania, optymalizowanie kosztów, związanych z administrowaniem i monitoringiem wierzytelności. Co najważniejsze przedsiębiorstwo wśród klientów cenione jest za wiarygodność i gotowość do szycia usług na miarę potrzeb klientów.
Najważniejsze korzyści wynikające ze współpracy z Eurofaktor Polska to:
• znaczące poprawienie płynności finansowej oraz eliminowanie zatorów płatniczych.
• zwiększenie dywersyfikacji źródeł finansowania.
• optymalizowanie kosztów, związanych z administrowaniem i monitoringiem wierzytelności.
Co najważniejsze Eurofaktor Polska wśród klientów ceniony jest za wiarygodność i gotowość do oferowania usług przygotowanych pod zindywidualizowane potrzeby klienta.

 

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji

 

Michał Jaworski odbiera nagrodę Ambasador Innowacji 2018 dla Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji
Michał Jaworski odbiera nagrodę Ambasador Innowacji 2018 dla Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji, której misją jest współtworzenie fundamentów cyfrowego rozwoju. Organizacja jest ambasadorem, który reprezentuje interesy gospodarcze przemysłu teleinformatycznego, wspierając działania przedsiębiorstw realizujących światowej klasy cyfrowe produkty i usługi. Celem Izby jest dbanie o to by wszelkie regulacje i procedury sprzyjały rozwojowi i modernizacji zgodnie z zasadami swobody gospodarczej. Organizacja przede wszystkim wspiera partnerską współpracę przemysłu teleinformatycznego i administracji publicznej.

 

Welconomy Forum in Torun

 

acek Janiszewski odbiera nagrodę Ambasador Gospodarki 2018 dla Welconomy Forum in Torun
Jacek Janiszewski odbiera nagrodę Ambasador Gospodarki 2018 dla Welconomy Forum in Torun

Welconomy Forum in Torun – kongres ekonomiczny, którego nadrzędnym celem jest promocja polskiej gospodarki, firm, inicjowanie spotkań świata polityki, biznesu i nauki. Sposobem na osiąganie postępuj jest organizacja licznych spotkań, paneli i debat, w efekcie których dochodzi do współpracy gospodarczej z Polską oraz zakupem polskich towarów i usług. Welconomy Forum in Torun stwarza doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów i relacji biznesowych W marcu 2018 roku Kongres zorganizowano po raz 25.