pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Ambasadorzy Innowacji 2018

Instytut Biznesu przyznał nagrody Ambasadorów Innowacji 2018. Uroczystość odbyła się odbyła się w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Galę poprzedziła merytoryczna debata „Rozwiązania sprzyjające rozwojowi firmy, branży, regionu”, którą poprowadził Tomasz Sańpruch – Redaktor Naczelny Capital24.tv . W dyskusji udział wzięli: Rafał Hiszpański – Prezes D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, Stanisław Atanasow – Prezes Eurofactor Polska, Michał Jaworski – Przewodniczący Rady Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz Jacek Janiszewski – szef konferencji gospodarczej Welconomy Forum in Torun.

Debata Instytutu Biznesu
Debata Instytutu Biznesu “Rozwiązania sprzyjające rozwojowi firmy, branży, regionu”: prowadzący Tomasz Sańpruch – Redaktor Naczelny Capital24.tv. W dyskusji udział wzięli: Rafał Hiszpański – Prezes D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, Stanisław Atanasow – Prezes Eurofactor Polska, Michał Jaworski – Przewodniczący Rady Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz Jacek Janiszewski – szef konferencji ekonomicznej Welconomy Forum in Torun.

Instytut Biznesu to organizacja stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

Od lat zajmuje się on analizowaniem kondycji gospodarki i jej trendów. Przedstawiciele organizacji uczestniczą w wielu ważnych inicjatywach, których celem jest wspieranie przedsiębiorczości. W tym roku Instytut Biznesu postanowił wręczyć nagrody Ambasadorów Innowacji 2018. Jest to początek inicjatywy, która ma na celu zwrócenie uwagi środowisk przedsiębiorców na różne aspekty biznesu i na podmioty, które mają znaczenie dla rynku, dla jego promocji w kraju i za granicą. Polscy szefowie potrafią tworzyć, budować, udoskonalać i zarządzać. Odnoszą w tych obszarach znaczące sukcesy, tym bardziej budzące szacunek, że ma to miejsce w coraz bardziej konkurencyjnych warunkach. Dziś o powodzeniu, w znaczącej mierze, decyduje kształcenie, innowacje, prace naukowców oraz przedsiębiorczość. W dowód uznania osiągnięć, w tym zakresie, Instytut Biznesu postanowił przyznawać tytułu Ambasadorów.

 

W kategorii Ambasadora Innowacji 2018 nagrody przyznano następującym podmiotom:

 

Politechnika Świętokrzyska

 

Prof. Zbigniew Koruba odbiera nagrodę Ambasador Innowacji 2018 dla Politechniki Świętokrzyskiej
Prof. Zbigniew Koruba odbiera nagrodę Ambasador Innowacji 2018 dla Politechniki Świętokrzyskiej

Politechnika Świętokrzyska – nowoczesna uczelnia, gotowa sprostać wymaganiom studentów i młodych naukowców, którzy mają do dyspozycji ponad 70 laboratoriów wyposażonych w nowoczesną aparaturę. To w nich prowadzone są badania naukowe i realizowane zajęcia dydaktyczne na najwyższym światowym poziomie. Centrum Laserowych Technologii Metali (wspólna jednostka Politechniki i Polskiej Akademii Nauk) posiada pełne zaplecze do prowadzenia badań w obszarze technologii laserowych i plazmowych. Uczelnia stawia na współpracę z przemysłem i podmiotami gospodarczymi. Dobre kontakty ze środowiskiem biznesowym sprawiają, że absolwenci uczelni są chętnie zatrudniani przez pracodawców. Prawie połowa z nich już w trakcie studiów znajduje zatrudnienie.

 

 

Grupa Boryszew

 

Mikołaj Budzanowski odbiera nagrodę Amabasador Innowacji dla Grupy Boryszew
Mikołaj Budzanowski odbiera nagrodę Amabasador Innowacji dla Grupy Boryszew

Grupa Boryszew – jedna z największych grup przemysłowych w Polsce. Specjalizuje się w produkcji komponentów do samochodów, przetwórstwie metali nieżelaznych oraz chemii przemysłowej. Działa poprzez 30 zakładów produkcyjnych i centrów Badań i Rozwoju zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach. Dla Grupy pracuje niemal 10.000 pracowników na 4 kontynentach. Organizacja jest
• największym polskim producentem w segmencie metali nieżelaznych,
• największym polskim producentem w branży motoryzacyjnej,
• największym polskim producentem płynu do chłodnic,
• jednym z największych polskich inwestorów i pracodawców w Niemczech.

 

ADAMED

 

Nagrodę Ambsadora Innowacji 2018 dla ADAMED odbiera Martyna Strupczewska
Nagrodę Ambsadora Innowacji 2018 dla ADAMED odbiera Martyna Strupczewska

ADAMED – pierwsza polska firma farmaceutyczna, która zainicjowała współpracę nauki z biznesem, powołując konsorcjum naukowo-przemysłowe. Obecnie Grupa posiada blisko 200 patentów w większości krajów na świecie, zatrudnia ponad 2000 osób.. Adamed jest krajowym liderem leków nowej generacji, zainwestował już ponad 1 miliard złotych. Od chwili powstania rozwój firmy oparty jest o krajową myśl naukową i innowacyjne rozwiązania. Dziś wytwarza blisko 580 produktów nowej generacji, w 17 obszarach terapeutycznych, dostępnych w 65 krajach na świecie. Obecnie Adamend koncentruje się m.in. na dwóch platformach badawczych – onkologicznej i neuropsychiatrycznej, w ramach których poszukiwane są nowe, innowacyjne leki.

Nagrody w imieniu swoich organizacji odebrali prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba – Prorektor ds. Badań Naukowych i Współpracy z Przemysłem (Politechnika Świętokrzyska), Mikołaj Budzanowski – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju (Grupa Boryszew), Martyna Strupczewska – Kierownik ds. CSR (Adamed). Partnerami wydarzenia byli: D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej i oraz AmberRoom.