pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Certyfikat Jakości dla Centrum Językowego Konik

 

Komitet Certyfikatów Jakości Instytutu Biznesu przyznał dokument Centrum Językowemu Konik. Jest on ważny do 30 listopada 2023 r.

 

 

Centrum Językowe Konik zajmuje się wspieraniem seniorów fachową opieką wyspecjalizowanych osób. Dzięki temu mogą oni dalej żyć w dotychczasowym miejscu zamieszkania, do którego są przyzwyczajeni. Każda usługa opiekuńcza dopasowana jest do indywidualnych potrzeb seniora. Empatia opiekunek, ich profesjonalizm, a także uśmiech i pozytywne podejście do seniora i codziennych obowiązków sprawiają, że podopieczny czuje się bezpieczny i szczęśliwy w swoim domu, a ich rodzina ma pewność, że pozostawiła osobę starszą w „dobrych rękach”.

 

Konik z Certyfikatem Jakości Instytutu Biznesu

Centrum Językowe Konik powstało w 2010 roku jako szkoła językowa. W takcie rozwoju przedsiębiorstwo wyspecjalizowało sie świadczeniu usług opiekuńczych dla klientów indywidualnych w formule „assisted living”, głównie w Republice Federalnej Niemiec. Centrum Językowe Konik współpracuje z największymi niemieckimi agencjami pośrednictwa pracy. Najważniejszą wartością Centrum Językowego Konik są jej pracownicy (stała kadra, która codziennie dba o sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa, jak również opiekunki, których ciężka i odpowiedzialna praca wyznacza jakość usług).

Opiekunkom podejmującym pracę na terenie Republiki Federalnej Niemiec, za pośrednictwem Centrum Językowego Konik, przedsiębiorstwo zapewnia legalne zatrudnienie, bardzo dobre zarobki, sprawdzone miejsca pracy, atrakcyjny system motywacyjny oraz całodobową opiekę koordynatora polskojęzycznego. Firma współpracuje z największymi agencjami pośrednictwa pracy w Niemczech co gwarantuje nam  stabilność biznesu.

 

Instytut Biznesu przyznał nagrody „Ambasador” i „Certyfikaty Jakości”

 

W 2021 roku Instytut Biznesu podjął decyzję, o wystawianiu Certyfikatów Jakości zainteresowanym przedsiębiorcom, w cleu potwierdzenia jakości ich usług i produktów. O przyznawaniu Certyfikatów Jakości decyduje Komitet Certyfikatów Jakości, powoływany przez Instytut Biznesu. Jego zadaniem jest czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu przyznawania dokumentów. O Certyfikat Jakości Instytutu Biznesu mogą się ubiegać podmioty, które zgłoszą produkty lub usługi o wysokim poziomie jakości, nowoczesne, innowacyjne, spełniające wysokie parametry i w przesłanym wniosku w należyty i wiarygodny sposób to uzasadnią.

Instytut Biznesu, Aktualności /DEC/ 4.07.2022