pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Instytutu Biznesu otrzymał nagrodę Obiektyw Gospodarczy

 

Instytut Biznesu – organizację założoną przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, został wyróżniony nagrodą Obiektyw Gospodarczy, przyznana przez redakcję Agencji Informacyjnej. Ceremonia wręczenie trofeum nastąpiło podczas uroczystej Gali XXIX społeczno-gospodarczego kongresu Welconomy Forum in Toruń na Dworze Artusa.

 

Instytut Biznesu, nagrodą „Obiektyw GospodarczyAgencji Informacyjnej, został wyróżniony za aktywne i skuteczne wspieranie przedsiębiorców. Organizacja udowodniła, że swoja misję wspierania podmiotów prowadzących działalność gospodarczą wypełnia w należy sposób.

 

Think tank Instytut Biznesu powstał w 2021 roku. Pomysł, podczas tworzenia był taki, że organizacja założona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, a więc praktyków, będzie umiała w najlepszy sposób doradzać w sprawach gospodarczych. I z perspektywy 10 lat można szczerze stwierdzić, że tak koncepcja się sprawdziła.” – Oświadczył, podczas ceremonii wręczania nagrody Obiektyw Gospodarczy, Miłosz Manasterski – redaktor naczelny Agencji Informacyjnej. – „Instytut Biznesu wspiera przedsiębiorców w zakresie zwiększania wydajności, efektywności, poszukiwania kapitału, zmian własnościowych oraz, co obecnie jest bardzo potrzebne, w procesach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Przygotowuje też raporty, analizy i stanowiska, które są wykorzystywane przy podejmowaniu decyzji gospodarczych. Ponadto Instytut Biznesu doprowadził do powstania platformy edukacyjnej Akademii Zarządzania i Rozwoju (www.azir.edu.pl). Jest też jednym z założycieli Akademii Nauk.” – Opowiadał, podczas ceremonii wręczania nagrody Obiektyw Gospodarczy, Miłosz Manasterski – redaktor naczelny Agencji Informacyjnej.

 

Nagrodę Obiektyw Gospodarczy Agencji Informacyjnej, odebrał w imieniu organizacji Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów. – „Przyznam się szczerze, że nigdy nie podejrzewałem, że Instytut Biznesu może dostać jakąś nagrodę. Niemniej bardzo się cieszę z tego zaszczytnego wyróżnienia.” – Wyznał Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu, podczas uroczystości wręczania nagród Obiektyw Agencji Informacyjnej. – „Jestem ogromnie wzruszony, że praca ekspertów, naukowców, analityków i doradców, związanych z Instytutem Biznesu, została dostrzeżona. Jest to o tyle też cenne, że oceny dokonali obiektywni i wnikliwi obserwatorzy jakimi są dziennikarze redakcji Agencja Informacyjna. Bardzo dziękuję za to uznanie w imieniu wszystkich skupionych wokół Instytutu Biznesu.” – Powiedział Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

 

Instytut Biznesu, /kam/ 5.06.2022