pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

IX edycja Konkursu Pracodawca Godny Zaufania

Rynek pracy w Polsce staje się coraz trudniejszy. Pracodawcy coraz bardziej rywalizuje nie tylko na produkty i usługi, ale również o pracowników. Emigracja i rozwój gospodarczy sprawił, ze fachowcy są dziś coraz bardziej cenni.

Dla pracodawców sztuką jest nie tylko pozyskanie pracownika, ale także jego zatrzymanie. Dla pracujących bardzo ważne są zarówno wynagrodzenie jak też warunki pracy, kondycja przedsiębiorstwa, jego wizerunek, bonusu i dodatkowe świadczenia jakie przewiduje dla swojej kadry.

Działy personalne, jakiś czas temu zamieniły się działy zarządzania zasobami ludzkimi, aby teraz stać się biurami zarządzania kapitałem ludzkim. W tej ewolucji chodzi nie tylko zmianę nazwy, lecz również o zmianę filozofii podejścia do zatrudniania oraz korzystania z potencjału ludzkiego pozostającego w gestii pracodawcy. Przedsiębiorcy uświadomili sobie, że pracownicy są dziś najcenniejszym elementem biznesu. Dytyczy to tak samo specjalistów jak również osób, wykonujących prace prace, albowiem ważne są niezawodność, kompetencja, rzetelność i pewność, że powierzone zadania zostaną wykonane.

 

Nic dziwnego, że w tak kształtującym się rynku pracy, przedsiębiorcy chcą się pozytywnie wyróżniać. Tak z pewnością można wyjaśnić powodzenie konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”. Na jesień 2019 roku została już zapowiedziana jego IX edycja. Już teraz pracodawcy mogą się przygotowywać do do zgłaszania swojej polityki kadrowej. Sprawa warta jest przemyślenia, albowiem można kandydować w różnych kategoriach: programy stażowe, wolontariat, motywacja, edukacja, zdrowie, przedsiębiorstwo przyjazne osobom niepełnosprawnym i bezpieczeństwo .

Organizatorami konkursu są Krajowa Izba Gospodarcza i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz Agencja Impressarium. W Kapitule poza przedstawicielami organizatorów zasiadają też osoby eksperci z Instytutu Biznesu, Centrum im. Adama Smitha, Instytutu Staszica, Instytutu Libertatis, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Szkoły Głównej Handlowej, Warsaw Enterprise Institute, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, Stowarzyszenia Integracja i Współpraca (organizator kongresu społeczno-gospodarczego Welconomy Forum in Torun) i Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Więcej Informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.pracodawcagodnyzaufania.pl

TTP