pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Biznesu zaproszony do kapituły

 

 

Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytut Biznesu dołączył do kapituły nagrody Luksusowa Marka Roku. W skład tego organu wchodzą osoby ze świata biznesu i mediów mające poważną wiedzę i doświadczenie zawodowe. Członkowie kapituły nagrody mają prawo zgłaszać nominacje przedsiębiorstw, produktów, marek lub usługę do tytułu „Luksusowa Marka Roku”, Luksusowy Produkt Roku”, „Najwyższa Jakość Roku” lub „Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych”. Propozycje mogą też przedstawiać laureaci poprzednich edycji gali Luksusowa Marka Roku oraz Osobowości i Sukcesy.

 

Przewodniczącym kapituły nagrody Luksusowa Marka Roku jest Mariusz Pujszo. Oprócz niego i Juliusza Bolka w skład gremium wchodzą Anna Hollander, Barbara Sosnowska, Piotr Adamczuk, Jean François Desjacques, Alicja Węgorzewska, Marek Posobkiewicz, Marek Włodarczyk, Grażyna Madejczyk, Bożena Lach, Wiola Wrzesińska.

 

Luksus można smakować i delektować się nim. Generalnie powinien sprawiać przyjemność. Tego uczucia można doznawać dzięki przedsiębiorstwom, które dokładają szczególnej staranności w trosce o najwyższą satysfakcję klientów. Luksusowa Marka Roku to nagroda przyznawana od 2010 roku. Jest to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom za ich produktu lub usługi. Celem jest promocja marek klasy premium.

 

Rozstrzygnięcia kapituły nagrody Luksusowa Marka Roku są ogłaszane podczas uroczystej gali. Wydarzeniu towarzyszą Targi Luksusu jedyne takie wydarzenie w Polsce poświęcone segmentowi premium rynku handlowo-usługowego. To wyjątkowa okazja do promocji przedsiębiorstw i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i zwrócenia uwagi przez potencjalnych klientów. Partnerzy, Laureaci oraz goście Luksusowej Marki Roku będą prezentować podczas Targów Luksusu swoje marki, usługi i produkty na specjalnych stoiskach. W wydarzeniu uczestniczą przedstawiciele wiodących luksusowych marek w Polsce oraz z zagranicy. Podczas imprezy odbywają się także liczne prelekcje poświęcone perspektywom segmentu premium i jego potencjalnych ścieżkach rozwoju.

 

Podczas Gali wręczane są także nagrody specjalne takie jak: Super Luksusowa Marka Roku (prestiżowe wyróżnienie dla wyjątkowych marek), Najwyższa Jakość Roku (jej otrzymanie potwierdza rzetelność i jakość usług/produktów, przyznawana jest markom najwyżej ocenianym przez konsumentów), Twórca Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych Roku (to nagroda specjalna wręczana osobowościom kreującym luksus i piękno na rodzimym rynku), Innowacje Roku (wyróżnienie dla marek, które zaprezentowały wybitną innowacyjność swojego przedsiębiorstwa i wyznaczyły nowe trendy w swojej branży) i Wizjoner Roku (statuetka dla twórców śmiałych planów i idei)

 

Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu i Prezes Towarzystwa Gospodarczego. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiej Akademii Nauk. Zdał państwowy egzamin dla „kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa” W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pracował w zarządach, radach nadzorczych i radach wierzycieli. Otrzymał certyfikat przyznany przez Polski Instytut Dyrektorów „w uznaniu za postawę i działania wyróżniające się najwyższymi standardami corporate governance i wartościami etycznymi w biznesie”. Zajmuje się prowadzeniem przedsiębiorstw, tworzeniem nowych organizacji, przekształceniami własnościowymi, pozyskiwaniem kapitału i restrukturyzacjami. Z tego tytułu w 2017 roku został wyróżniony tytułem Finansista Roku. Ekspert komunikacji interpersonalnej, społecznej i biznesowej. Dwukrotnie uznany za jednego z najlepszych rzeczników prasowych rynku finansowego. Wykładowca Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych (MBA), Społecznej Akademii Nauk i Wyższej Szkoły Promocji. Autor książek „Adwokaci w walce o sprawiedliwość” oraz „Lekarze w walce o zdrowie” i kilkudziesięciu publikacji naukowych.

 

Instytut Biznesu /DEC/ 15.10.2022