pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Rempex zwycięzcą nagrody Ambasador Promocji Sztuki

Dom Aukcyjny Rempex został wyróżniony przez kapitułę Instytutu Biznesu nagrodą Ambasador Promocji Sztuki 2023.

Dom Aukcyjny Rempex, powstał w 1989 r. Zorganizował blisko 500 wystaw oraz różnego rodzaju aukcji dzieł sztuki i antyków, w tym wiele aukcji specjalistycznych. Współuczestniczył i pomagał w przygotowaniu wielu aukcji charytatywnych.

Dom Aukcyjny Rempex jest inicjatorem i organizatorem od dwudziestu lat Warszawskich Targów Sztuki – najważniejszego takiego przedsięwzięcia w Polsce. Na ponad 100 stoiskach galerie sztuki współczesnej i antykwariaty prezentują kilkuset artystów z całej Polski. Warszawskich Targów Sztuki odwiedza ponad 10.000 uczestników.

Nagrody „Ambasador” przyznawane są przez Instytut Biznesu od 2018 roku.

W ten sposób organizacja zwraca uwagę na różne aspekty gospodarki i na podmioty, które mają znaczenie dla rozwoju rynku, branż, przedsiębiorstw. Doceniana jest przede wszystkim przedsiębiorczość, kształcenie, innowacje i prace naukowców. Do tej pory przyznane zostały już nagrody w kategoriach: gospodarka, innowacyjność, zdrowie, rynek kapitałowy, turystyka, promocja przedsiębiorczości, promocja sztuki, społeczna odpowiedzialność biznesu.

Instytut Biznesu /DEC/ 24.11.2023