pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

StrefaBiznesu.pl: Kluczowe zmiany w polskiej gospodarce 2023 według Juliusza Bolka

 

Juliusz Bolek, Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu w rozmowie z Jerzym Mosoniem, wskazał pięć wydarzeń, które miały istotne znaczenie dla polskiej gospodarki w 2023 roku.

Zapraszamy do lektury interesującego wywiadu z Juliuszem Bolkiem, wybitnym ekspertem finansowym i Przewodniczącym Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. W rozmowie z Jerzym Mosoniem, Bolek dzieli się swoimi przemyśleniami i analizami na temat pięciu kluczowych wydarzeń, które zdefiniowały kształt polskiej i globalnej gospodarki w 2023 roku.

Od ostatecznego zerwania gospodarczych więzów z Rosją, przez monumentalną inwestycję Intela pod Wrocławiem, aż po wpływ wojny rosyjsko-ukraińskiej na polski sektor rolny – ta rozmowa rzuca światło na decyzje i procesy, które miały kluczowe znaczenie dla naszej gospodarki.

Przeczytaj, aby zrozumieć, jak Polska stała się państwem przyfrontowym, jaki wpływ na naszą gospodarkę miało przejęcie Europol GAZ, oraz jakie wyzwania i szanse niosą ze sobą dynamiczne zmiany na scenie międzynarodowej. Ta głęboka i wnikliwa analiza to nie tylko podsumowanie mijającego roku, ale także przewodnik po skomplikowanym świecie finansów i polityki.

Cały artykuł znajduje się TUTAJ