pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

VII Forum Promocji Turystyki!

 

Znany jest już termin VII Forum Promocji Turystycznej najważniejszego tego typu wydarzenia. Zostało ono zapowiedziane na 17 czerwca 2020 roku w Hydropolis we Wrocławiu.

 

Turystyka to branża, która najdotkliwiej odczuwa skutki walki z korona wirusem. Wiele przedsiębiorstw znajduje się na skraju bankructwa. Dlatego też przebieg VII Forum Promocji Turystycznej może okazać się bardzo ważny. Będą na nim omawiane najważniejsze i najbardziej gorące sprawy środowiska.

 

W bardzo trudnej sytuacji ekonomicznej znajdują się biura podróży, linie lotnicze, hotele, restauracje i inne przedsiębiorstwa działające w branży turystycznej.

„Wielu upatruje jedynego ratunku w ustawie prawo restrukturyzacyjne oraz przepisach wynikającyh z tzw. „tarczy antykryzysowej”. – Komentuje Juliusz Bolek Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. – „Wybór ratowania biznesu przez rozwiązania wynikające z prawa restrukturyzacyjnego może okazać się błędem. Możliwości wynikające z „tarczy antykryzysowej” z pewnością są niewystarczające. Dlatego należy poszukiwać innych rozwiązań, które mogą pozwolić na uratowanie tego co jeszcze jest do uratowania. To będzie wymagać głębokiego zastanowienia i rozwagi”. – Dodaje Juliusz Bolek.

 

Uczestnictwo w VII Forum Promocji Turystycznej zapowiedzieli przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Organizacji Turystycznej, regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych. Będą oni dyskutować nad kondycja i przyszłością polskiej branży turystycznej. Przede wszystkim o szansach ratowania przedsiębiorstw i sposobach na odrobienie strat finansowych.

 

Organizatorami VII Forum Promocji Turystyki są: redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl oraz Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis. Partnerami: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego i Polonus. Patronami są: Ministerstwo Rozwoju, Marszałek województwa dolnośląskiego – Cezary Przybylski, Polska Izba Turystyki, Agencja Informacyjna i Instytut Biznesu.

 

Instytut Biznesu, 30.03.2020 r.