pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

XXVIII Welconomy Forum in Toruń

 

 

XXVIII Welconomy Forum in Toruń odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2021 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Jest jeden z najważniejszych kongresów społeczno-gospodarczych. W wydarzeniu biorą udział przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz samorządowców. Wydarzenie cieszy się także dużym zainteresowaniem mediów. Organizatorem tych spotkań jest stowarzyszenie “Integracja i Współpraca” w Toruniu.

Na XXVIII Welconomy Forum in Toruń organizatorzy przygotowują około 40 tematów. Panele dyskusyjne będą dotyczyły takich zagadnień jak sprawy zagraniczne, budownictwo, samorządność, służba zdrowia, kobiety w polityce, rolnictwo, edukacja, nauka, kultura, polityka, Unia Europejska, no i oczywiście sytuacja wywołana Covid-19 czyli po prostu nasze sprawy dotyczące 2021 roku.

Kongres będzie realizowany w trybie hybrydowym. Część moderatorów i panelistów, będzie uczestniczyć zdalnie. Debaty będą rejestrowane i udostępniane za pośrednictwem mediów społecznościowych. Taka formuła Welconomy Forum in Toruń sprawdziła się już w 2020 r.

Na XXVIII Welconomy Forum in Toruń można się rejestrować pod adresem: https://welconomy.pl/formularz-rejestracyjny

 

Instytut Biznesu 14.01.2021

Więcej na ten temat w depeszy Agencji Informacyjnej pod linkiem:

Zbliża się Welconomy Forum in Toruń